Koolitused

Tulemas

Prindi

Sügiskoolitus: Tööõigus 2024

Kohti kokku: 100, registreerunuid 84, vabu kohti 16
Korraldaja: Heli Raidve Tööõigusabi
Asukoht: Sokos Hotel Viru
Hind: 280 EUR + KM
Toimumise aeg: 20.11.2024

Sihtgrupp: tööandjad, ettevõtete juhid, personalitöötajad, juhiabid, raamatupidajad, juristid jt, kes soovivad saada ühe päevaga ülevaadet värsketest seadusemuudatustest ja viimase poolaasta olulisemast kohtupraktikast ning soovitusi vigade vältimiseks.

Kui koolitusele tulek ei ole võimalik - uuem kohtupraktika on jooksvalt kättesaadav siinsamas meie kodulehel rubriigis "Tasuta materjalid".

Ajakava: 9.30-10.00 Kogunemine, tervituskohv
9.50 - algab Teams ülekanne
10.00-10.05 Avasõnad, korralduslikud küsimused.
10.05-12.00 Koolitus
12.00-13.00 Buffet lõunasöök restoranis Merineitsi (Teams paus)
13.00-15.00 Koolitus
15.00-15.30 Kohvipaus (Teams paus)
15.30-17.00 Küsimused-vastused, esimeses järjekorras vastatakse saalis osalejate küsimused, seejärel Teams küsimused

Koht: Sokos Hotel Viru Konverentsikeskus, Viru väljak 4, Tallinn (hotell Viru II korrus, saal Grande). Koolitusel osalejatele parkimine Viru parkimismajas ja Rävala parkimismajas soodushinnaga.

Maksumus: hind on sama sõltumata sellest, kas osalete saalis või Teamsis. 30.septembrini registreerumisel soodushind 280 eurot + käibemaks (käibemaksuga 341.60 eurot), samast äriühingust/asutusest kolmandale ja järgmistele osalejatele soodushind 200 eurot + käibemaks (käibemaksuga 244 eurot). Arve väljastame oktoobris. 

Alates 1.oktoobrist hind kõigile osalejatele, ka samast äriühingust/asutusest kolmandale ja järgmistele, 340 eurot + käibemaks (käibemaksuga 414.80 eurot). Arve väljastame nädala jooksul registreerumisest.
NB! Kõik osalejad (ka samast ettevõttest mitu osalejat) tuleb registreerida eraldi / ühekaupa. 

Registreerumine lõpeb esmaspäeval 11.novembril. Sama kuupäevani saab ka osalemist tühistada (tagastame tasutud summa tervikuna).

Hind sisaldab: pika-päeva koolitus 10-15 ja küsimused-vastused 15.30-17 (poolteist tundi), kogu päeva samaaegselt erinevate lektorite seisukohad, koolitusmaterjalid, kohvipausid, lõunasöök buffet lauas.

Registreerimine

Kohti kokku 100, registreerunuid 84, vabu kohti 16

Koolitusele registreerumiseks palun täitke allolev registreerumisankeet.
Kuna programm arvestab vabu kohti, koostab sööjate nimekirjad, nimelised koolitustunnistused jms, siis palun registreerige iga osaleja eraldi. Ka samast äriühingust mitme osaleja registreerumisel registreerige iga osaleja eraldi.

Kontrollige hoolikalt, kas sisestasite enda nime ja e-kirja õigesti. Vajutage registreerimisklahvile ja oodake rahulikult - andmete kontroll nõuab u 15-20 sekundit. Eduka registreerumise järel kuvatakse vastav kinnitus ja Teie poolt sisestatud e-kirja aadressile saabub automaatne registreerumiskinnitus.
Kui Te ei saa koheselt peale registreerumist oma e-kirja aadressile automaatset registreerumiskinnitust, palun saatke meile e-kiri (vt rubriiki Kontakt) ja andke teada, millal registreerusite.

4.novembril saadame Teile küsimuse, kas tulete koolitusele saali või osalete Teamsis. 

Osalemise tühistamiseks palun saatke meile hiljemalt 11.novembril e-kiri, tagastame kogu osalustasu. 
Kuna 12.novembri hommikul kinnitame toitlustuse tellimuse, koolitusmaterjalid lähevad trükki jne, siis alates 12.novembrist ei ole osalemise tühistamine enam võimalik ja arve tuleb tasuda ka juhul, kui osaleja osaleda ei saa. Kuni 19.novembri hommikuni saab muuta osaleja nime (saatke meile vastav e-kiri).
Kohtumiseni Sügiskoolitusel!

Heade soovidega Heli Raidve
Magister iuris
Heli Raidve Tööõigusabi juhataja

TÄHELEPANU! 
REGISTREERUMINE VÕTAB 30 SEKUNDIT. LUGEGE RAHULIKULT 30-NI JA MÕELGE SENI HÄID MÕTTEID :)

Soovin osaleda 20.11.2024 koolitusel