Koolitused

Tulemas

Prindi
Heli Raidve Tööõigusabi juristid on hinnatud lektorid. Allolevast koolituskalendrist leiad lähiaja loengud ja seminarid, kus meie juristid esinevad.
  • Avalikele loengutele (Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, Konfera, Äripäev jt) saad registreerida vastava koolituse korraldaja kodulehel.
  • Meie büroo poolt korraldatavale loengule (reeglina kord või kaks aastas) saad registreeruda meie kodulehe kaudu.
  • Ülikoolides üliõpilastele peetavatele loengutele ja äriühingute ning asutuste sisekoolitustele registreerumine ei ole võimalik.
  • Kord aastas korraldame oma pikaajalistele aktiivsetele klientidele kinnise väliskoolituse. Sellele koolitusele saab registreeruda ainult meie poolt saadetud kutse alusel.
Õppimine on tore. Head koolitumist!

Heade soovidega Heli Raidve
Magister iuris
Heli Raidve Tööõigusabi juhataja
Lähiaja koolitused 2021
promo koolitusHeli Raidve Tööõigusabi 14.04.2021 Kevadkonverents Tööõigus 2021
Tööõigus on põnev!
Kui soovite saada uudistest ühe päevaga ülevaadet, ootame osalema 14.aprilli KEVADKONVERENTSIL "Tööõigus 2021". Laval parimad tööõiguse spetsialistid ning teemadeks kõige värskemad tööõiguse uudised ja viimase poole aasta kohtupraktika, nagu ikka. Tule õpi oma ala tegijatelt ja teiste vigadest!

NB! Seoses 1.märtsist kehtima hakkavate uute piirangutega otsustame märtsi lõpus, kas koolitus toimub ainult saalikoolitusena (ülekannet ei toimu) või ainult veebikoolitusena (saali ei saa). Saadame märtsi viimasel nädalal välja vastava uudiskirja. 
Kui koolitus toimub saalikoolitusena, siis - kuna Sokos Hotel Viru saal Grande mahutab laudade taha 250 inimest, siis hetkel arvestame igaks juhuks 50% täituvusega, seega koolitusele saab (koos lektoritega) 125 kiiremat registreerujat
Kui koolitus toimub ainult veebiülekandena, siis avame märtsi viimaseks nädalaks täiendava registreerumise. 
Mõlemal juhul saab osalemist tühistada kuni 4.aprillini (tagastame tasutud raha tervikuna). 

SOODUSHINNAGA registreerumine veebruari lõpuni. Olete oodatud! 
Registreeri Lisainfo