Koolitused

Tulemas

Prindi
Heli Raidve Tööõigusabi juristid on hinnatud lektorid. Allolevast koolituskalendrist leiad lähiaja loengud ja seminarid, kus meie juristid esinevad.
  • Avalikele loengutele (Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, Konfera, Äripäev jt) saad registreerida vastava koolituse korraldaja kodulehel.
  • Meie büroo poolt korraldatavale loengule (reeglina kord või kaks aastas) saad registreeruda meie kodulehe kaudu.
  • Ülikoolides üliõpilastele peetavatele loengutele ja äriühingute ning asutuste sisekoolitustele registreerumine ei ole võimalik.
  • Kord aastas korraldame oma pikaajalistele aktiivsetele klientidele kinnise väliskoolituse. Sellele koolitusele saab registreeruda ainult meie poolt saadetud kutse alusel.
Õppimine on tore. Head koolitumist!

Heade soovidega Heli Raidve
Magister iuris
Heli Raidve Tööõigusabi juhataja
Lähiaja koolitused 2020
Rahvakool 07.10.2020 Broneeritud Tartu. Rahvakool. Koolitaja Heli Raidve
Sihtasutus Iuridicum 08.10.2020-09.10.2020 Õigusteadlaste päevad. Tartu
promo koolitusHeli Raidve Tööõigusabi 22.10.2020 Sügiskoolitus: Tööõigus 2020
Tööõigus on põnev! Kui soovite saada uudistest ja viimase poole aasta kohtupraktikast ühe päevaga ülevaadet, ootame osalema 22.oktoobri sügiskoolitusel "Tööõigus 2020". Koolitajateks parimad tööõiguse spetsialistid ja teemadeks kõige värskemad tööõiguse uudised, nagu ikka. Õpi parimatelt praktikutelt ja teiste vigadest.
NB! Seoses eduka kevadkooltuse otseülekandega ja sügiseks ennustatava teise viiruslainega oleme juba hetkel otsustanud, et sügiskoolitus toimub veebipõhiselt otseülekandena, küsimuste-vastuste voor chatis. Ülekande teostab taaskord Lenzcam, ülekandejaam Television. Koolitus on nädala jooksul järelvaadatav.

20.septembrini SOODUSHIND
Olete oodatud!
Registreeri Lisainfo
Rahvakool 27.10.2020 Broneeritud. Rahvakool. Koolitaja Heli Raidve
Rahvakool 11.11.2020 Broneeritud. Rahvakool. Koolitaja Heli Raidve