Koolitused

Prindi
Heli Raidve Tööõigusabi juristid on Eesti tuntumate koolitus- ja konverentsikorraldajate ning personalitöötajate, raamatupidajate ja juhtide poolt hinnatud lektorid. Viieteistkümne tegevusaasta jooksul oleme esinenud rohkem kui 300-l koolitusel, konverentsil, seminaril ja loengul, sealhulgas juristide aasta tähtsündmusel - Eesti Õigusteadlaste päevadel; koolitanud kohtunikke ja töövaidluskomisjonide juhatajaid ning viinud läbi sisekoolitusi. Korraldame oma bürooga aastas ühe või kaks Tallinnas toimuvat koolitust. Pikaajalistele klientidele korraldame kord aastas kinnise väliskoolituse. Aastate jooksul on sellistel koolitustel ja loengutel osalenud kokku üle 15 000 kuulaja.

Lisaks eeltoodule oleme andnud intervjuusid raadios ja televisioonis (vaata intervjuud), avaldanud üle 10 raamatu ja üle 100 artikli (täpsemalt rubriigis „Publikatsioonid“). Meie juristid osalesid 01.09.2009.a jõustunud töölepingu seaduse väljatöötamises, Andmekaitse Inspektsiooni juhendi „Isikuandmete kaitse töösuhetes“ ja keskmise töötasu arvutamise korra väljatöötamise töögrupis ning soolise võrdõiguslikkuse võrgustiku loomises. Oleme aktiivsed nii erialases kui ühiskondlikus tegevuses. Klientide ja koostööpartnerite arvamused ja hinnangud on toodud rubriigis „Teised meist“.

Soovi korral saate meilt tellida lektori nii avaliku loengu kui ka sisekoolituse või –seminari läbiviimiseks. Tavapäraselt viivad koolitusi läbi Mari Rask või Heli Raidve, kes on lisaks juhataja, juristi ja lektori tööle ka Tallinna Tehnikaülikooli õppejõud.

Tööõiguse alase koolituse tellimiseks ja koolitustest ülevaate saamiseks on vajalik info jagatud järgmistesse rubriikidesse:

  • Koolitamise põhimõtted: anname ülevaate meie juristi avalikuks loenguks või sisekoolituseks tellimise võimalustest, pakutavatest lisateenustest ja koolituse hinna kujunemisest. Rubriigist leiate ka tavapäraste loengute tööarvestuse- ja hinnanäited.
  • Tulemas: rubriigis on toodud kõik lähituleviku koolitused, seminarid, loengud ja konverentsid, kus meie juristid esinevad ettekandega. Teiste koolitus- ja konverentsikorraldajate loengutele saate registreeruda nende kodulehel. Meie büroo poolt korraldatavale koolitusele registreerumine toimub meie kodulehel. Ettevõtete, asutuste ja äriühingute sisekoolitustele ja ülikoolis peetavatele loengutele ei ole registreerumine võimalik. Meie büroo klientidele kord aastas korraldatavale väliskoolitusele saab registreeruda ainult meie poolt saadetud kutse alusel.
  • Toimunud: siit leiate alates 01.01.2009 kehtiva töölepingu seaduse alusel läbi viidud koolitused, kus meie juristid esinesid lektorite ja koolitajatena. Kui tunnete huvi varasema 12 aasta jooksul toimunud koolituste ja loengute vastu, saatke meile e-kiri.
  • Täname!: Loeng on lektori jaoks ränk töö ja toimub kuulajate valvsate silmade all. Kuulaja märkab tihti ainult lektorit ega pane tähele kõiki teisi, kes teevad eel- ja järeltööd, et loengud ja koolitused õnnestuks. Meie lektorite tunnustuse taga on suures osas koolituste ja konverentside korraldajad, kirjastajad ja meediaväljaanded, riigi- ja teadusasutused, hotellid ja konverentsikeskused, reisikorraldajad, teised lektorid ja hulgaliselt tehnilist personali, kellest igaüks on andnud oma panuse meie edule. Soovime teid kõiki siiralt tänada!
Austuse ja heade soovidega Heli Raidve
Magister iuris
Heli Raidve Tööõigusabi jurist ja juhataja

Lähiaja koolitused 2020
Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus 26.02.2020 Tööõiguse olulisemad uudised 2020. Üks esinejatest Heli Raidve
Päästeamet 03.03.2020 Sisekoolitus: praktiline tööõigus juhtidele. Koolitaja Heli Raidve
Rahvakool 04.03.2020 Tööõiguse uudised. Lektor Heli Raidve
Raplamaa alusharidus 05.03.2020 Sisekoolitus: Raplamaa alushariduse juhtidele. Koolitaja Heli Raidve
Swedbank 11.03.2020 Sisekoolitus: psühhosotsiaalsed ohutegurid. Koolitajad Heli Raidve ja Ave-Gail Kaskla
R-Kiosk 12.03.2020 Sisekoolitus: praktiline tööõigus frantsiisivõtjatele. Koolitaja Heli Raidve
Eesti Kaubandus-Tööstuskoda 18.03.2020 Tööõigus 2019-2020. Koolitaja Heli Raidve
Äripäev, Personaliuudised 25.03.2020 2019-2020 olulisem kohtupraktika. Koolitaja Heli Raidve
promo koolitusHeli Raidve Tööõigusabi 16.04.2020 Kevadkoolitus: Tööõigus 2020
Tööõigus on põnev! Kui soovite saada värsketest uudistest ja viimase poole aasta kohtupraktikast ühe päevaga ülevaadet, ootame osalema 16.aprilli kevadkoolitusel "Tööõigus 2020". Laval parimad tööõiguse spetsialistid ja teemadeks kõige värskemad tööõiguse uudised, nagu ikka. Õpi parimatelt praktikutelt ja teiste vigadest!
VEEBRUARI LÕPUNI SOODUSHIND!
 
Registreeri Lisainfo
Eesti Raamatupidajate Kogu 21.05.2020 Sisekoolitus: tööõigus raamatupidajatele. Koolitaja Heli Raidve