Koolitused

Tulemas

Prindi

Tööõiguse ABC algajale juhile ja firmajuhile. 8 inimest grupis. Koolitaja Heli Raidve

Kohti kokku: 8, registreerunuid 1, vabu kohti 7
Korraldaja: Heli Raidve Tööõigusabi
Hind: 250 EUR + KM
Toimumise aeg: 08.06.2016

Praktiline töötuba - erikoolitus "Tööõiguse ABC algajale juhile ja firmajuhile"

Toimub: kolmapäeval 8.juunil 2016.a 10.00-17.00 Tallinnas Gonsiori 25 Heli Raidve Tööõigusabi büroo nõupidamistesaalis. 

Grupi suurus: maksimaalselt 8 osalejat ja koolitaja Heli Raidve.

Teemad: Tööõiguse vundament ja ülesehitus; töövõtulepingu, käsunduslepingu ja töölepingu plussid ja miinused; millised dokumendid peavad tööõiguses olema kirjalikud, millised kokkulepped võivad olla suulised; kust leida vajalike dokumentide näidiseid; kokkulepete (töölepingu) muutmise võimalused ja vorm; mida võib Tööinspektsioon kontrollida, milliste rikkumiste eest karistada ja kui suured on karistused; töölepingu sõlmimise eelsed läbirääkimised ja nende siduvus; töölepingu vormistamine (praktiline töö); ülevaade töötasustamise ja tööajaarvestuse põhimõtetest ja võimalustest; töölepingu muutmise võimalused; hoiatamise alused ja vormistamine (praktiline töö); töölepingu ülesütlemise alused ja ülesütlemise vormistamine (praktiline töö); mida saab töötaja töövaidluskomisjonis või kohtus tööandjalt nõuda; võimaliku töövaidluse hind ja kuidas töövaidlust ennetada; kust saab lisamaterjale. 

Koolituse hind 250 eurot (lisandub käibemaks). Hind sisaldab: loeng, arutelud, praktilise töö juhendamine, koolitusmaterjalid, 2 kohvipausi, lõunasöök. 

Registreerumiseks sisestage allolevasse lahtrisse osaleja ja arve tasuja andmed. Kontrollige hoolikalt üle e-kirja aadress - sellele saadab automaatprogramm registreerumiskinnituse, arve ja meeldetuletuse. Registreerumine võtab ca 25-30 sekundit - mõelge seni häid mõtteid :).

Kui registreerumise järgselt ei saabu e-kirjaga automaatset registreerumiskinnitust, siis registreerumist ei toimunud, sellisel juhul võtke meiega kohe e-kirja teel ühendust. 

heaga, Heli Raidve
magister iuris
Heli Raidve Tööõigusabi juhataja
Äripäeva ja Pärnu Konverentside "Parim koolitaja 2015" 

Registreerumine lõppenud