Kontakt

Parkimine

Prindi
Autoga meie büroosse tulek on lihtne:
  1. Ava leht Asukoht, vali juhised (Directions) ja sisesta oma lähtekoht. Google Maps näitab lühimat teed büroosse. Meie büroo asub Tallinnas Gonsiori 25-12, Eesti Televisiooni ja Eesti Raadio vahel. Gonsiori tänava poolt tulles on maja fassaadi kahest uksest meie uks ETV poolne, uksenupul kiri Heli Raidve.
  2. Kui tulete autoga Lasnamäe poolt, möödute paremal Gonsiori 29 asuvast Sotsiaalministeeriumist, siis hoidke paremasse ritta ja valmistuge parempöördeks (enne ees olevat Gonsiori-Kreutzwaldi ristmikku). Peale Sotsiaalministeeriumi (Gonsiori 29) on järgmine maja Eesti Televisioon (Gonsiori 27). Kohe peale Eesti Televisiooni hoonet keerake paremale ja teile avaneb alloleval pildil olev vaade.
  3. Kui tulete autoga kesklinna poolt ja ületate Gonsiori-Kreutzwaldi ristmiku, valmistuge kohe esimesel võimalusel vasakpöördeks. Ristmiku ületamise järel on teie paremal käel Gonsiori bussipeatus ning vasakul käel suured puud ja nende taga viiekordne elumaja (seal me asumegi). Kohe peale puid keerake vasakule Eesti Televisiooni ette ja teile avaneb alloleval pildil olev vaade.
  4. Peale Gonsiori tänavalt pöörde tegemist (vaata pilti) on teie paremal käel Eesti Televisioon ja vasakul suured puud ning nende taga meie maja. Vasakul ja paremal võivad olla ka parkivad autod. Sõitke ees vasakul asuvate mustade raudväravate ette, helistage büroosse 64 62 359 ja öelge, et olete väravate taga. Avame puldist väravad, laseme teid maja taha parkima ning tuleme tagumise ukse juurde vastu.
  5. NB! Büroos nõustame ainult eelregistreeritud kliente!